حسین بیرانوند رفتی برو

دانلود آهنگ حسین بیرانوند رفتی برو

همین حالا دانلود کنید آهنگ زیبای حسین بیرانوند بنام رفتی برو با لینک مستقیم ♪

Download New Song By : Hossein Beyranvand – Rafti Boro With Text And Direct Links

دانلود آهنگ با کیفیت 320 kbps دانلود آهنگ با کیفیت 128 kbps

زندگی پیج و تاپ زیاد داره تو حتی واسه زندگیت پیچیدی دیگه اَ اون رو به بعد روز خوش ندیدی

متن آهنگ حسین بیرانوند رفتی برو

تو کافه بلن بلن بغل اون خندیدی هه رفتاراش قشنگ بود استوریاش قشنگ تر شبا خیلی سیا بود روزا میشد سفید تر دوست دارم عاشقتم خرم میکرد با لفظاش لعنت به تو دورغاتو؛ همه عکسات ببرشون نمیخوام حتی باشن یادگاری به یاد اون قدیما هنو میگم فدا داری. چی کنم به کدوم سازت برقصم که نزدی عوضی معلوم میشه کت تنه کیه بعد ازاین رفتی برو اما درم پشتت ببند بعد خیانتت نگو منو ببخش دیگه مرد اون قلبی که میزد به عشقت حتی جهنمم میرفت شمردی همه دردامو دیدی کوه دردم نگی دستامو و سیگار همدم شبام بی تومن تنهاتر از تنهام شنیدم دنبال منفعتش نیستی نه دنبال مادیات نه دنبال پولش همه اینارو ازم خواستی یه شبه هه جالبه عوض شدی توله ردشو برو اصن یادی نکن اَ ما تا همینجا سینه خیر اومدم برات لیاقتت اونه که گیر نده بهت اصن مهم نباشی تاحالا زنگ زده بهت ببین هرجا میری برو خدابه همراهت دیگه نمیخوام بهم لنگ باشه کارت ببین باهرکی میخوای باش نازشصتت لعنت به چشماتو دسخوش به مغزت فریبم دادی با اون عقل کوچیکت هرچقد بری بالا بازم واسم کوچیکه درک و فهم وجودت بعد تو دیگه واسم اعصاب نمونده رفتی برو اما درم پشتت ببند بعد خیانتت نگو منو ببخش دیگه مرد اون قلبی که میزد به عشقت حتی جهنمم میرفت شمردی همه دردامو دیدی کوه دردم نگی دستامو و سیگار همدم شبام بی تومن تنهاتر از تنهام اهعع اینو دیگه چیکارش کنم الو سگ توروح امسال تو پیر کرده امسال منو شکستی رفتی گفتی حسین نمیخامت برووو گفتم دلیل بیار که قانع کننده باشه گفتی نمیخوام شاید دلیل نداشته باشه ا اون رو به بعد من شدم شاعر جوونا نوشتمو خوندم فرستادم کف خیابونا دیونه شد دلم وقتی دیدم باهم میخندین غیرتم زیر ننگه وقتی باهم میرقصین اصن تقصیر منه انقده هوایی شدی خیلی بهت رو دادم که اینجوری سوارم شدی یادته میگفتی تو بری دیگه بعدی نی به اونم بگو وقتی بری دیگه بعدی نی خیلی عقده نگه داشتم تو دل پیرم داش امیر گیتارو بزار زمین که سیر سیرم رفتی برو اما درم پشتت ببند بعد خیانتت نگو منو ببخش دیگه مرد اون قلبی که میزد به عشقت حتی جهنمم میرفت شمردی همه دردامو دیدی کوه دردم نگی دستامو و سیگار همدم شبام بی تومن تنهاتر از تنهام

حسین بیرانوند رفتی برو

بازی های ایکس باکس رفتی ,حسین ,آهنگ ,بیرانوند ,دردم ,دستامو ,حسین بیرانوند ,بیرانوند رفتی ,دردامو دیدی ,سیگار همدم ,همدم شبام ,جهنمم میرفت شمردی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

caseyfuplcr Website ترانک - دانلود آهنگ جدید و آلبوم فروش فلزیاب شیراز دشت و دمن طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد دیسلاو موزیک آپشن خودرو | گندم کار توانایی